Za nami pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie Szkolnego Klubu Wolontariusza. Zgłosiła się kolejna grupa uczniów gotowa do niesienia bezinteresownej pomocy potrzebującym i działającą na rzecz innych. Podczas zebrania m.in. omówione zostały zasady współpracy oraz przedstawione planowane działania na najbliższy rok szkolny. Szkolny Klub Wolontariusza prowadzony jest w ramach oferty zajęć pozalekcyjnych, którego celem jest promowanie wśród uczniów postaw altruistycznych oraz zachęcanie do działalności na rzecz innych. Obecnie klub liczy 40 wolontariuszy.

Witamy nowych i zeszłorocznych członków. Zapraszamy do współpracy.

Ogólnopolski ranking szkół

p2017b.png

Video: Film promocyjny

Nasz uczeń najlepszy w Polsce trzeci w EUROPIE