W dniu 4.10.2017r. odbyła się pierwsza tym roku szkolnym akcja Honorowego Krwiodawstwa. Bank krwi zasiliło 12,362 litrów krwi pełnej. Przyczyniło się do tego 33 dawców, ochotników było 54 jednak problemy zdrowotne nie pozwoliły na podzielenie się "cenną kroplą". Po raz pierwszy krew oddało 17 osób, naszych uczniów było 26, 1 absolwent i  4 osoby z ZSTZ i 2 osoby z LO.

Wszystkim bardzo dziękujemy i już teraz zapraszamy na kolejną akcję w styczniu. Pozdrawiamy
Szkolne Koło PCK

Ogólnopolski ranking szkół

p2017b.png