9 października w auli szkoły odbyło się spotkanie z okazji Dnia Turystyki dla uczniów Technikum Obsługi Turystycznej oraz uczniów piekarskich gimnazjów. Zaproszeni goście – Zastępca Prezydenta Miasta Piekary Śląskie p. Krzysztof Turzański, Prezes Śląskiego Stowarzyszenia Kajakowego p. Radosław Krawczyk oraz instruktorzy sportów ekstremalnych z EH School p. Dawid Łobos i p. Mateusz Caban wprowadzili nas w tajniki turystyki kwalifikowanej. Pełne emocji relacje ze szlaków turystycznych, fachowe rady i specjalistyczna wiedza prelegentów z pewnością zaowocuje powiększeniem się grona turystów.

Z turystycznym pozdrowieniem – nauczyciele przedmiotów turystycznych.

Ogólnopolski ranking szkół

p2017b.png

Video: Film promocyjny

Nasz uczeń najlepszy w Polsce trzeci w EUROPIE