W piątek 6 października gościliśmy w naszej szkole panią Małgorzatę Kocek z MBP w Piekarach Śląskich oraz europejskich wolontariuszy: Maëvę z Francji i Maxa z Hiszpanii. Spotkanie odbyło się w ramach projektu edukacyjnego „Spotkajmy się – szkoła współpracy”. Uczniowie kl. 4a oraz przedstawiciele SKW mieli okazję dowiedzieć się: kim są europejscy wolontariusze, co składa się na Europejski Wolontariat, gdzie i na jak długo można wyjechać w ramach Europejskiego Wolontariatu. Ponadto wolontariusze opowiedzieli o sobie i pobycie w Polsce. Wizyta było okazją do lepszego poznania się i zaplanowania dalszych wspólnych działań.

Ogólnopolski ranking szkół

p2017b.png

Video: Film promocyjny

Nasz uczeń najlepszy w Polsce trzeci w EUROPIE