W ramach akcji bibliotecznej „Czytanie ma moc” już po raz drugi wolontariusze z kl. 2d pod opieką p. Beaty Gawin odwiedzili przedszkolaków w Miejskim Przedszkolu nr 10 „Pod Topolą” w Piekarach Śląskich. Spotkanie w Grupie Sówek i w Grupie Lisków stało się okazją do rozmowy na temat potrzeby czytania i korzyści jakie ono daje. Spontaniczne reakcje przedszkolaków na wspólne czytanie książeczek przekonują, że czytanie ma ogromną moc.

Ogólnopolski ranking szkół

p2017b.png

Video: Film promocyjny

Nasz uczeń najlepszy w Polsce trzeci w EUROPIE