Miło nam poinformować, że w dn. 20.11.2017 r. nasze uczennice: Katarzyna Błońska, uczennice klasy IIIc i Aleksandra Żydek, uczennica klasy IIpc miały zaszczyt uczestniczyć w gali rozdania stypendiów Prezesa Rady Ministrów za rok szkolny 2016/2017.

Uroczyste wręczenie pamiątkowych certyfikatów odbyło się w Domu Kultury „Karolinka” w Radzionkowie. Na galę zostało zaproszonych 61 uczniów ze wszystkich szkół średnich na terenie województwa śląskiego, a całe spotkanie uświetnili przedstawiciele Śląskiego Kuratorium Oświaty.

Przypominamy, że warunkiem uzyskania Stypendium Prezesa Rady Ministrów było uzyskanie najwyższej średniej ocen w danej placówce oświatowej (@Aleksandra Żydek - 5.73 i Kasia Błońska - 5.53) lub znaczących osiągnięć w co najmniej jednej dziedzinie, a w innych uzyskanie co najmniej dobrych wyników.

Naszym uczennicom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych osiągnięć w tym roku szkolnym.

Ogólnopolski ranking szkół

p2017b.png

Video: Film promocyjny

Nasz uczeń najlepszy w Polsce trzeci w EUROPIE