ZS1

Miło nam poinformować, że w dn. 20.11.2017 r. nasze uczennice: Katarzyna Błońska, uczennice klasy IIIc i Aleksandra Żydek, uczennica klasy IIpc miały zaszczyt uczestniczyć w gali rozdania stypendiów Prezesa Rady Ministrów za rok szkolny 2016/2017.

Uroczyste wręczenie pamiątkowych certyfikatów odbyło się w Domu Kultury „Karolinka” w Radzionkowie. Na galę zostało zaproszonych 61 uczniów ze wszystkich szkół średnich na terenie województwa śląskiego, a całe spotkanie uświetnili przedstawiciele Śląskiego Kuratorium Oświaty.

Przypominamy, że warunkiem uzyskania Stypendium Prezesa Rady Ministrów było uzyskanie najwyższej średniej ocen w danej placówce oświatowej (@Aleksandra Żydek - 5.73 i Kasia Błońska - 5.53) lub znaczących osiągnięć w co najmniej jednej dziedzinie, a w innych uzyskanie co najmniej dobrych wyników.

Naszym uczennicom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych osiągnięć w tym roku szkolnym.

 
 

AS dla ZS-1

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar