W dniu 10.01.2018 Zarząd Stowarzyszenia Elektryków Polskich Oddział Gliwice zorganizował uroczyste podsumowanie roku 2017r.Wśród zaproszonych gości z Urzędu Miasta Gliwice, Politechniki Śląskiej, była też pani Dyrektor ZS1 dr Jolanta Gottwald, z racji ogromu obowiązków zawodowych, powierzyła reprezentowanie naszej szkoły opiekunowi kierunku elektrycznego panu Arkadiuszowi Grela. Na spotkaniu Prezes SEP przedstawił kierunki pracy na rok 2018, jeden z nich dotyczył współpracy ze szkołami średnimi w szczególności z zawodem Technik Elektryk. Należy wspomnieć, że Politechnikę Śląską Wydział Elektryczny reprezentował Dziekan Wydziału Elektrycznego prof. Paweł Sowa. Rozmowa z Prezesem SEP 0/Gliwice oraz Dziekanem Wydziału Elektrycznego pozwoliło określić dalszą współpracę pomiędzy ZS1, SEP o/Gliwice i Politechniką Śląską. Cieszymy się, że dokonania Naszych uczniów w szczególności kierunku elektrycznego zostały zauważone przez Grono fachowców branży elektrycznej.

Ogólnopolski ranking szkół

p2017b.png

Video: Film promocyjny

Nasz uczeń najlepszy w Polsce trzeci w EUROPIE