ZS1

W dniu 10.01.2018 Zarząd Stowarzyszenia Elektryków Polskich Oddział Gliwice zorganizował uroczyste podsumowanie roku 2017r.Wśród zaproszonych gości z Urzędu Miasta Gliwice, Politechniki Śląskiej, była też pani Dyrektor ZS1 dr Jolanta Gottwald, z racji ogromu obowiązków zawodowych, powierzyła reprezentowanie naszej szkoły opiekunowi kierunku elektrycznego panu Arkadiuszowi Grela. Na spotkaniu Prezes SEP przedstawił kierunki pracy na rok 2018, jeden z nich dotyczył współpracy ze szkołami średnimi w szczególności z zawodem Technik Elektryk. Należy wspomnieć, że Politechnikę Śląską Wydział Elektryczny reprezentował Dziekan Wydziału Elektrycznego prof. Paweł Sowa. Rozmowa z Prezesem SEP 0/Gliwice oraz Dziekanem Wydziału Elektrycznego pozwoliło określić dalszą współpracę pomiędzy ZS1, SEP o/Gliwice i Politechniką Śląską. Cieszymy się, że dokonania Naszych uczniów w szczególności kierunku elektrycznego zostały zauważone przez Grono fachowców branży elektrycznej.

AS dla ZS-1

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar