We wtorek 23 stycznia grupa wolontariuszy pod opieką p. Beaty Onak odwiedziła Dom Pomocy Społecznej w Piekarach Śląskich. Nasi  uczniowie z ogromnym zaangażowaniem prezentowali licznie zebranej publiczności kolędy i pastorałki przy akompaniamencie gitary i akordeonu. Każde wykonanie nagradzane było gromkimi brawami. Koncert kolęd stał się tradycją Szkolnego Klubu Wolontariusza. Corocznie wolontariusze dają kilka takich koncertów, które stanowią dopełnienie pięknego okresu bożonarodzeniowego. Wspólne wykonania kolęd pozwoliły wszystkim uczestnikom koncertu uroczyście zakończyć okres Bożego Narodzenia.

Ogólnopolski ranking szkół

p2017b.png

Video: Film promocyjny

Nasz uczeń najlepszy w Polsce trzeci w EUROPIE