ZS1

W sobotę 27 stycznia 2017r. na balu studniówkowym w Rezydencja Luxury Hotel w Piekarach Śląskich bawili się Maturzyści ZS1. Na 100 dni przed maturą elegancko ubrani zapomnieli o nauce i oddali się szaleństwom na parkiecie. Uroczystość zaszczyciła swoją obecnością Pani Prezydent Miasta Piekary Śląskie Pani Sława Umińska-Duraj, która życzyła uczniom sukcesów na maturze i wspaniałej zabawy na Studniówce. Wśród zaproszonych gości był również Komendant Miejski Policji w Piekarach Śląskich Pan Nadkomisarz Robert Klimek, który  życzył uczniom powodzenia w maturalnych zmaganiach i radosnego świętowania stu dni do matury. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Jolanta Gottwald, która przypomniała uczniom o czekających ich poważnych życiowych wyborach związanych z maturą i dalszą drogą życiową, jednak w tym szczególnym dniu życzyła przed wszystkim doskonałej zabawy. Po części oficjalnej pełnej wzruszeń, kwiatów i łez młodzież przepięknie zatańczyła tradycyjnego poloneza. Dalsza część balu to doskonała zabawa z DJ Mateo, który zadbał, by parkiet nigdy nie był pusty, a maturzyści wytańczyli całą noc
 

 

 

 

 

Dziękujemy za wspólną zabawę zaproszonym Gościom, Dyrekcji, nauczycielom, a przede wszystkim MATURZYSTOM!
Jeżeli tak będziecie zdawać maturę jak bawiliście się na Studniówce to sukces gwarantowany!

AS dla ZS-1

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar