ZS1

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich zaprasza do udziału w kolejnej edycji Plebiscytu „Nasi Sportowcy”. Comiesięczne nominacje wyłoniły laureatów w czterech kategoriach – sportowiec junior, sportowiec senior, trener oraz wydarzenie sportowe roku. Zwycięzcy powalczą teraz o tytuł sportowca/wydarzenia roku 2017!

Głosować można na dwa sposoby:
Pierwszy z nich to tradycyjny system głosowania sms-owego, w którym należy wysłać wiadomość na numer 71100 o treści “Piekary” i podać numeru wybranego kandydata, przypisanego do konkretnej osoby lub wydarzenia z listy nominowanych. Wysyłając jednego smsa, można zagłosować na kandydata/wydarzenie w jednej kategorii (np. “Piekary 1”), dwóch (np. Piekary 1,14), trzech (np. Piekary 1,14,27), a nawet czterech (np. Piekary 1,14,27,40). UWAGA! Z jednego numeru telefonu można wysłać tylko jednego SMS-a dziennie (każdy kolejny oddany głos nie będzie liczony). Koszt wysłania SMS to 1,23 zł. Drugim sposobem głosowanie jest oddawanie głosów na swoich faworytów za pomocą facebook’owego profilu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W poście odpowiadającym danej kategorii należy zostawić “lajka” pod zdjęciem wybranego przez nas kandydata/wydarzenia. Głosowanie potrwa do 18 marca. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie wyróżnień i nagród odbędzie się 23 marca podczas uroczystej Sportowej Gali, która zorganizowana zostanie w Ośrodku Kultury Andaluzja.

Plebiscyt Nasi Sportowcy 2017 - Kategoria JUNIOR. Głosujemy klikając "lubię to" pod zdjęciem swojego faworyta. Lista nominowanych uczniów ZS1:

2.Kacper Pawłowski – został Mistrzem Świata kategorii poniżej 16 lat w tańcach latynoamerykańskich.

4. Wiktoria Barzak – Podnoszenie Ciężarów – Transbed GKS Andaluzja – Podczas Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów do lat 20 w Łukowie zdobyła 3 złote medale.

AS dla ZS-1

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar