ZS1

22 lutego uczniowie ZS nr 1 wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim zorganizowanym przez AZS w Piekarach Śląskich. Naszą szkołę reprezentowali: Konstancja Kołton z kl. 1e i Błażej Hacaś z kl. 2b, którzy przygotowali teksty literackie związane z hasłem tegorocznego konkursu: "Święta w poezji i prozie polskich twórców ". Oboje wykazali się dużą wrażliwością w interpretacji wybranych utworów i kulturą żywego słowa. Uznanie jury zyskał występ Błażeja Hacasia, któremu brawurowa recytacja wiersza T. Różewicza "Walentynki" oraz fragmentu "Innego świata" G. Herlinga - Grudzińskiego przyniosła zwycięstwo w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Gratulujemy naszym uczniom udanego występu - Beata Gawin i Daria Horzela

AS dla ZS-1

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar