ZS1

Miło nam poinformować, że w dniu 2.03. w wydaniu Dziennika Zachodniego, pojawił się obszerny artykuł, zajmujący całą stronę gazety, o naszym kierunku TECHNIK ELEKTRYK. Z uwagi na fakt, że w tym dniu firma kolportująca czasopisma pomyliła wydania i do większości punktów prasowych naszego miasta trafiły egzemplarze przeznaczone do Będzina i Dąbrowy Górniczej, prosimy wszystkich o udostępnienie tego artykułu w celu dotarcia do większej liczby odbiorców. Artykuł również pojawił się w elektronicznym wydaniu portalu NASZE MIASTO, pod tytułem: O elektryków z Zespołu Szkół Nr1 biją się śląscy przedsiębiorcy - zapraszamy do lektury (materiał dostępny po kliknięciu w odnośnik lub zdjęcie w artykule).

AS dla ZS-1

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar