ZS1

W tym roku nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza 2017”. Akcja trwała od 27.11.2017 r. do 02.01.2018r. Celem akcji organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom, było zebranie środków na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie nowych domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, kwalifikowanych rodzin zastępczych oraz dla najbardziej potrzebujących domów dziecka. Uczniowie naszej szkoły nie pozostali obojętni na krzywdę małych dzieci - przynosili drobne monety groszowe. Zebrane pieniądze członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza posegregowali według nominałów, a komisja dokładnie przeliczyła i wypełniła protokół zbiórki. Była to trudna i żmudna praca, ale sprawiła wiele zadowolenia i satysfakcji. W akcji uczestniczyły wszystkie klasy naszej szkoły. Najwięcej monet zebrały klasy Ib i IId. Udało nam się zebrać 230 zł 35 gr. Pokazało to, że nie jesteśmy obojętni na cudze nieszczęście, potrafimy się integrować we wspólnym działaniu i dzielić z innymi. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do naszej akcji i pomogli usypać naszą „Górę Grosza" – górę serc i życzliwości.

AS dla ZS-1

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar