ZS1

W dniu 11.04.2018r. odbyła się ostatnia już w tym roku szkolnym akcja HONOROWEGO KRWIODAWSTWA. Chętnych do podzielenia się najcenniejszym darem, jakim jest krew było 45 osób. Po medycznej kwalifikacji krew oddały 33 osoby, w tym 6 kobiet i 27 mężczyzn, a po raz pierwszy klub Honorowych Dawców Krwi zasilło 16 osób. Podsumowując akcję Bank Krwi zyskał 14,850 litrów krwi pełnej. Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy w nowym roku szkolnym. Joanna Goj i Agnieszka Żalek. 

pck

 
 
 
 

Ogólnopolski ranking szkół

p2017b.png

Video: Film promocyjny

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

Nasz uczeń najlepszy w Polsce trzeci w EUROPIE

Szczegóły konkursu

ZS1 najlepszą szkołą w Polsce

 

 

W roku 2012 nasza szkoła zwyciężyła w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym TIK-TAK, organizowanym przez Polskie Towarzystwo Informatyczne pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej

Wyniki

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar