ZS1

W dniu 13.04.2018 odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Piekarskich Środowisk Branżowych im. św. Jana Pawła II. W turnieju wzięło udział sześć zespołów: CECH Rzemiosł Różnych, Reprezentacja Państwowej Straży Pożarnej, Policji, WOPR Piekary Śląskie, Urzędu Miasta oraz Nauczycieli. W reprezentacji Nauczycieli wystąpili : Kempys Dariusz, Ziębacz Sebastian, Dołęgowski Mariusz, Krajcer Robert, Patoń Artur, Banach Mateusz, Niewiarowski Artur, jak widać trzon zespołu tworzyli nauczyciele ZS1. W finale spotkały się zespoły WOPR Piekary z Nauczycielami, po zaciętym meczu lepszym okazał się zespół WOPR Piekary, który wygrał 3:2 i zdobył I miejsce w turnieju. Po raz drugi z rzędu królem strzelców został Robert Krajcer. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy

 

AS dla ZS-1

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar