ZS1

W dniu 13.05.2018r. w kinie Zacisze odbyła się premiera filmu "Innowacyjny Technik Elektryk" w Technikum Nr 1 w Zespole Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich. Pokaz filmu odbył się w ramach cyklu reportaży Marcina Strzeleckiego. Wśród gości uczestniczących w premierze filmu byli m.in.: Pani Prezydent Piekar Śląskich Sława Umińska-Duraj, Prezes spółki "ifm electronic” Pani Aleksandra Banaś, Prezes spółki "AmiSter" Jarosław Kaźmierczak wraz z jej założycielem Panem Eugeniuszem Urbańczykiem, radny Piekar Śląskich Pan Łukasz Ściebiorowski oraz wielu innych gości i uczniów piekarskich szkół.

 

Pokaz filmu oraz prezentacja modeli m.in.: roweru, windy, wykonanych przez uczniów ZS1 spotkały się z dużym zainteresowaniem uczestników spotkania. Po premierze filmu zostały wręczone przez Panią dyrektor Zespołu Szkół nr 1 Jolantę Gottwald podziękowania firmom "ifm electronic" i "AmiSter" za współpracę przy tworzeniu innowacji pedagogicznej „Komputerowe systemy automatyki” w zawodzie technik elektryk.

Dzięki zaangażowaniu firm "ifm" i "AmiSter" możliwe było powstanie nowej innowacji pedagogicznej na kierunku Technik Elektryk, ukierunkowanej na naukę nowoczesnych sterowań maszynami elektrycznymi opartymi na sterownikach programowalnych PLC. Szczególne podziękowania skierowała Pani Dyrektor do autora reportażu Pana Marcina Strzeleckiego.

AS dla ZS-1

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar