ZS1

Nasz uczeń Wojciech Gola zdobył 2. miejsce w Konkursie Wiedzy o Inżynierii Materiałowej, zorganizowanym w przez Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Politechniki Śląskiej ramach XX Międzynarodowej Sesji Naukowej „Materiały i Technologie XXI wieku”. Konkurs przebiegał w dwóch etapach. W pierwszym Wojtek napisał pracę pt. „Wykorzystanie nowoczesnych technologii w życiu codziennym na przykładzie dronów”. W drugim etapie wygłosił referat o budowie i zastosowaniu dronów oraz odpowiadał na serię pytań komisji konkursowej. W trakcie obrad komisji konkursowej mieliśmy przyjemność zwiedzić na co dzień niedostępne zakamarki Politechniki Śląskiej w Katowicach. Wojtkowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

AS dla ZS-1

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar