Nasz uczeń Wojciech Gola zdobył 2. miejsce w Konkursie Wiedzy o Inżynierii Materiałowej, zorganizowanym w przez Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Politechniki Śląskiej ramach XX Międzynarodowej Sesji Naukowej „Materiały i Technologie XXI wieku”. Konkurs przebiegał w dwóch etapach. W pierwszym Wojtek napisał pracę pt. „Wykorzystanie nowoczesnych technologii w życiu codziennym na przykładzie dronów”. W drugim etapie wygłosił referat o budowie i zastosowaniu dronów oraz odpowiadał na serię pytań komisji konkursowej. W trakcie obrad komisji konkursowej mieliśmy przyjemność zwiedzić na co dzień niedostępne zakamarki Politechniki Śląskiej w Katowicach. Wojtkowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Ogólnopolski ranking szkół

p2017b.png

Video: Film promocyjny

Nasz uczeń najlepszy w Polsce trzeci w EUROPIE