ZS1

Miło nam poinformować, że podczas tegorocznej Międzynarodowej Konferencji Instruktorów CISCO, która odbyła się w Krakowie, przedstawione zostały rankingi, największych i najprężniej działających akademii w naszym kraju. Wśród kilkuset działających na terenie naszego kraju na liście rankingowej razem z uczelniami wyższymi znalazł się ZS1 na pozycji 13tej, oraz na 4 pozycji nie licząc uczelni wyższych. Nie dało się prześcignąć sieci szkół średnich mających swe oddziały na terenie całej Polski ale to i tak wielkie wyróznienie i prestiż dla naszej szkoły. Zapewne takie wieści są bardzo budujące i pozwolą nam dalej prężnie działać i sie rozwijać.

AS dla ZS-1

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar