Miło nam poinformować, że w zabawie Escape room organizowanej podczas Dnia Otwartego Zespołu Szkół nr 1 wzięło udział 12 zespołów, w tym również (poza konkursem) zespół nauczycieli języków obcych. Zwycięzcą zabawy został zespół
o nazwie TRÓJECZKA z Gimnazjum w Wojkowicach, który ukończył zabawę z czasem 18 minut 45 sekund.
Gratulujemy wygranej, którą jest VOUCHER dla 4 osób do Escape Room HAUNTED w Katowicach.

Zwycięzcami w konkursie wiedzy o Zespole Szkół nr 1 zostały następujące osoby: kewućka z Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 13 z włączonymi oddziałąmi Miejskiego Gimnazjum nr 4, kinga oraz kkuba z Miejskiego Gimnazjum nr 2, natalia z Miejskiego Gimnazjum nr 3, Pualina z Miejskiego Gimnazjum nr 1. Gratulujemy wygranej, a są to VOUCHERY do dowolnego  CINEMA CITY.

Wszystkim zwycięzcom GRATULUJEMY, a uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę.