ZS1

Do 20 maja w naszej szkole trwała zbiórka książek w ramach Wielkiej Zbiórki Książek organizowanej przez Fundację zaczytani.org. Jest to akcja, która odbywa się co roku, a jej celem jest stworzenie małych bibliotek w szpitalach i hospicjach. Nasza szkoła pierwszy raz przystąpiła do tej akcji. W czasie trwania zbiórki można było przynosić do szkolnej biblioteki książki w dobrym stanie dla dzieci i dorosłych. Zebraliśmy ponad 100 egzemplarzy. W tym tygodniu książki zostały przewiezione do punktu zbiórki, skąd trafią do śląskich placówek. Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wzięli udział w akcji. Cieszymy się, że do naszej szkoły chodzą tacy koleżeńscy i empatyczni ludzie!

AS dla ZS-1

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar