ZS1

30 maja członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza i PCK zorganizowali w przedszkolu nr 10 w Piekarach Ślaskich festyn z okazji Dnia Dziecka. Były balony, malowanie buziek, bańki mydlane, cukierki oraz zawody sportowe. Przedszkolaki bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyli we wszystkich zabawach. Z balonów tworzyli zwierzaki i miecze. Było dużo śmiechu i radości. Nasi wolontariusze bardzo zaangażowali się w przygotowanie i prowadzenie wszystkich zabaw. W tym roku podopieczni przedszkola zaprosili nas na piękny występ artystyczny.  Było to nasze trzecie tego typu spotkanie i na pewno nie ostatnie.

                                                     

     

               

 

 

AS dla ZS-1

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar