30 maja członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza i PCK zorganizowali w przedszkolu nr 10 w Piekarach Ślaskich festyn z okazji Dnia Dziecka. Były balony, malowanie buziek, bańki mydlane, cukierki oraz zawody sportowe. Przedszkolaki bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyli we wszystkich zabawach. Z balonów tworzyli zwierzaki i miecze. Było dużo śmiechu i radości. Nasi wolontariusze bardzo zaangażowali się w przygotowanie i prowadzenie wszystkich zabaw. W tym roku podopieczni przedszkola zaprosili nas na piękny występ artystyczny.  Było to nasze trzecie tego typu spotkanie i na pewno nie ostatnie.