22-go czerwca uczniowie Zespołu Szkół nr 1 uroczyście zakończyli kolejny rok szkolny. W tym szczególnym dniu swoją obecnością zaszczycili nas: Pan Michał Sojka – Naczelnik Wydziału Edukacji Miasta Piekary Śląskie, podinsp. Kamil Gabor - I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Piekarach Śląskich, Pani Grażyna Kmiecik – przedstawiciel Izby Administracji Skarbowej w Katowicach oraz dr inż. Piotr Holajn - Prodziekan Wydziału Elektrycznego Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Gratulacjom nie było końca, gdyż był to bardzo owocny w sukcesy rok szkolny. Nagrodzono wielu uczniów: za sukcesy w nauce, osiągnięcia sportowe i pracę w wolontariacie, jak również klasy, które uzyskały najwyższą średnią ocen (2c) i najwyższą frekwencję (1b). Wszyscy Goście oraz Pani Dyrektor – dr Jolanta Gottwald, życzyli młodzieży oraz Gronu Pedagogicznemu radosnych, słonecznych i beztroskich dni oraz spokojnego wypoczynku, aby po wakacjach wrócili w mury szkoły z takim samym zapałem do nauki i pracy.

Ludzie rozpocz