Może ktoś z naszych absolwentów lub ich znajomych jest zainteresowany ofertą kształcenia w branży motoryzacyjnej?

Zostań specjalistą w branży motoryzacyjnej – zaproszenie do udziału w Projekcie
Od października 2018 r. Politechnika Śląska oferuje absolwentom szkół średnich możliwość rozpoczęcia lub kontynuowania rozwoju ścieżki kariery zawodowej poprzez uczestnictwo w rocznym kursie kształcenia na 5 poziomie edukacji w partnerstwie z firmami motoryzacyjnymi.

Głównym celem kształcenia na 5 poziomie Polskich Ram Kwalifikacji (PRK) jest wzrost jakości i efektywności kształcenia dostosowanego do potrzeb Przemysłu 4.0 w firmach produkcyjnych branży motoryzacyjnej. Kształcenie będzie realizowane na pięciu kierunkach na Politechnice Śląskiej:
- automatyka i robotyka (Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki, Wydział Mechaniczny Technologiczny),
- elektrotechnika (Wydział Elektryczny),
- transport (Wydział Transportu),
- mechanika i budowa maszyn (Wydział Mechaniczny Technologiczny),
- zarządzanie i inżynieria produkcji (Wydział Organizacji i Zarządzania).

Czas trwania kształcenia: od października 2018 w formie: 6 miesięcy (1+5) teoria oraz kolejne 6 miesięcy praktyk u przedsiębiorcy z branży motoryzacyjnej. Wynagrodzenie uczestnika praktyk będzie finansowane z projektu pozyskanego przez Politechnikę Śląską będzie wynosić do 4000 zł brutto miesięcznie.

Rekrutacja rozpocznie się we wrześniu 2018 roku.
Więcej informacji na stronie projektu: www.motona5.polsl.pl oraz na plakacie.

Ogólnopolski ranking szkół

p2017b.png

Video: Film promocyjny

Nasz uczeń najlepszy w Polsce trzeci w EUROPIE