ZS1

W piatek 28 września, w imieniu społeczności ZS 1, Samorząd Uczniowski wraz z Dyrekcją i radnym Łukaszem Ściebiorowskim posadzili Dąb Niepodległości. W ten sposób ZS 1 włączyło się w akcje „100 dębów pamięci w 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości”.Piątkowa uroczystość nawiązywała do spontanicznej akcji społeczeństwa polskiego w latach 1918 - 1928 polegającej na sadzeniu w całym kraju drzew, głownie dębów, jako wotów dziękczynnych za przywróconą niepodległości. Drzewa te nierzadko przetrwały do dnia dzisiejszego jako stuletni świadkowie historii. Podczas uroczystości odbyła się również lekcja historii dla przedstawicieli klas.

AS dla ZS-1

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar