ZS1

2 pażdziernika w naszej szkole ruszyła trzecia edycja projektu "Nowoczesny start w życie zawodowe". Spotkania prowadzone przez Pana Marcina Felderhoffa z naszą młodzieżą mają na celu przybliżyć temat przedsiębiorczości, prowadzenia własnego biznesu, charakterystyki obecnego rynku pracy. Poprzez spotkania z ciekawymi ekspertami-praktykami młodzież dowie się jak rozwijać kompetencje zawodowe i dlaczego jest to takie ważne. Pomoc w kierowaniu przyszłą ścieżka kariery młodych ludzi jest bardzo ważna. Jednocześnie projekt ma na celu pokazać inwestorom, że w Piekarach Śląskich znajdą wartościowych pracowników, zorientowanych na rynku pracy.

AS dla ZS-1

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar