ZS1

Wczoraj (8.10) uczniowie klas turystycznych i ekonomicznej wędrowali ścieżkami Ogrodów Kapias i Parku Pszczyńskiego. W ramach projektu ekologicznego zwiedzaliśmy Goczałkowice Zdrój, których główną atrakcją turystyczną oprócz parku zdrojowego są tematyczne założenia ogrodowe. Zapoznaliśmy się z zasadami tworzenia ogrodu angielskiego, francuskiego, japońskiego czy romantycznego, szukaliśmy dróg wyjścia z zielonego labiryntu. Gościliśmy również w rezydencji Księżnej Daisy w Pszczynie, podziwialiśmy jesienne barwy przypałacowego parku. Z pracą w zakresie obsługi turystycznej zapoznaliśmy się w biurze informacji turystycznej, a praktyczne posługiwanie się mapą było celem naszej wędrówki po rynku pszczyńskim.

Z turystycznym pozdrowieniem - opiekunowie wycieczki - Agnieszka Kotalczyk i Halina Rapota.

AS dla ZS-1

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar