W ramach dzisiejszego wyjazdu do Krakowa uczniowie grupy turystycznej klasy II d mieli okazję  uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA. Podczas przejścia przez pokaźną halę młodzież mijała dziesiątki stanowisk, zapoznając się z profesjonalnym wyposażeniem, sprzętem i usługami branży turystyczno-hotelarskiej. Nie brakowało również pokazów nowoczesnych technologii stosowanych w gastronomii czy kulinarnych popisów przygotowywanych na miejscu. Dużym zainteresowaniem cieszyły się liczne degustacje w sektorze gastronomicznym, podczas których można było skosztować pysznych rozmaitości, badź też zdobyć ich kulinarną próbkę. Na koniec można było wsłuchać się w panel dysukusyjny, w trakcie którego biznesmeni branży piwowarskiej opowiadali o swojej drodze do sukcesu poprzez rózne etapy swojej działalności.