ZS1

W ramach dzisiejszego wyjazdu do Krakowa uczniowie grupy turystycznej klasy II d mieli okazję  uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA. Podczas przejścia przez pokaźną halę młodzież mijała dziesiątki stanowisk, zapoznając się z profesjonalnym wyposażeniem, sprzętem i usługami branży turystyczno-hotelarskiej. Nie brakowało również pokazów nowoczesnych technologii stosowanych w gastronomii czy kulinarnych popisów przygotowywanych na miejscu. Dużym zainteresowaniem cieszyły się liczne degustacje w sektorze gastronomicznym, podczas których można było skosztować pysznych rozmaitości, badź też zdobyć ich kulinarną próbkę. Na koniec można było wsłuchać się w panel dysukusyjny, w trakcie którego biznesmeni branży piwowarskiej opowiadali o swojej drodze do sukcesu poprzez rózne etapy swojej działalności.

 

AS dla ZS-1

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar