Nasza szkoła bierze udział w programie edukacyjnym "Lekcje z ZUS". W dniu 27.11.2018r. uczniowie ZS1 wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych". Grupa 25 osób zmagała się z pytaniami pod czujnym okiem komisji, którą stanowili nauczyciele: Katarzyna Bubel i Beata Onak oraz przedstawiciele samorządu Martyna Gałka oraz Kamil Morawski. Najlepsze wyniki na etapie szkolnym uzyskali: Patryk Olszewski 2d, Wiktoria Pytlik 4c, Sabina Szastok 2e oraz Karol Zwierzchowski 2e. Gratulujemy i mamy nadzieję na wysokie noty w etapie wojewódzkim. Wszystkim uczestniczącym bardzo dziękujemy i zapraszamy za rok.

zus