W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia Szkolny Klub Wolontariusza zorganizował 17 grudnia w naszej szkole kiermasz świąteczny. Można było obejrzeć i kupić wyroby wykonane przez naszych wolontariuszy. Sprzedawano kartki świątecznych, bombki, choinki oraz wiele innych ozdób bożonarodzeniowych pozwalających przyozdobić świąteczny stół. Ponadto podczas kiermaszu można było zakupić różnego rodzaju ciasta, babeczki, muffinki oraz inne słodkości upieczone przez naszych nauczycieli. Zebraliśmy 550 zł. Za zebrane pieniądze przygotujemy paczki świąteczne dla uczniów naszej szkoły, którzy mają bardzo trudną sytuacje finansową w domu. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które upiekły ciasto, przygotowały ozdoby bożonarodzeniowe oraz tym które odwiedziły nasz kiermasz. Wesołych Świąt.