ZS1

Miło nam zaprezentować kolejny film w wykonaniu naszych elektryków, przedstawia on pomysł na innowacyjną wersję świątecznej instalacji elektrycznej z elementami współczesnych układów automatyki. Na filmie widać też już nastrój świąteczny jaki panuje na zajęciach przed świętami Bożego Narodzenia, oraz pokazuje, że współczesny elektryk nie tylko potrafi wykonać instalację, ją zautomatyzować ale i dobrze się przy tym bawić. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy przyczynili się do powstania tego filmu. Zapraszamy do obejrzenia - koniecznie z dźwiękiem:


AS dla ZS-1

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar