Miło nam zaprezentować kolejny film w wykonaniu naszych elektryków, przedstawia on pomysł na innowacyjną wersję świątecznej instalacji elektrycznej z elementami współczesnych układów automatyki. Na filmie widać też już nastrój świąteczny jaki panuje na zajęciach przed świętami Bożego Narodzenia, oraz pokazuje, że współczesny elektryk nie tylko potrafi wykonać instalację, ją zautomatyzować ale i dobrze się przy tym bawić. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy przyczynili się do powstania tego filmu. Zapraszamy do obejrzenia - koniecznie z dźwiękiem: