17 grudnia w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny zorganizowany przez Szkolny Klub Wolontariusza. Sprzedawaliśmy ozdoby bożonarodzeniowe wykonane przez wolontariuszy oraz ciasta upieczone przez nauczycieli naszej szkoły. Zebraliśmy 550 zł. Za zebrane pieniądze przygotowaliśmy pięć paczek świątecznych dla uczniów naszej szkoły, którzy mają bardzo trudną sytuacje finansową w domu. W paczce znalazły się artykuły żywnościowe m.in. herbata, kawa, konserwy, słodycze. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które upiekły ciasto, przygotowały ozdoby bożonarodzeniowe oraz te które odwiedziły nasz kiermasz. Wesołych Świąt.