ZS1

17 grudnia w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny zorganizowany przez Szkolny Klub Wolontariusza. Sprzedawaliśmy ozdoby bożonarodzeniowe wykonane przez wolontariuszy oraz ciasta upieczone przez nauczycieli naszej szkoły. Zebraliśmy 550 zł. Za zebrane pieniądze przygotowaliśmy pięć paczek świątecznych dla uczniów naszej szkoły, którzy mają bardzo trudną sytuacje finansową w domu. W paczce znalazły się artykuły żywnościowe m.in. herbata, kawa, konserwy, słodycze. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które upiekły ciasto, przygotowały ozdoby bożonarodzeniowe oraz te które odwiedziły nasz kiermasz. Wesołych Świąt.

Dojazd do szkoły

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar