ZS1

19 grudnia w Katowicach odbyła się Gala Wolontariatu 2018, a z nią rozstrzygnięcie konkursu „Barwy Wolontariatu” w województwie śląskim. Coroczny konkurs kierowany jest do organizacji i instytucji współpracujących z wolontariuszami. Jest okazją, by w sposób szczególny docenić i nagrodzić wolontariuszy za ich zaangażowanie i aktywność na wielu polach. Konkurs jest również szansą na promocję i upowszechnianie dobrych praktyk współdziałania organizacji z wolontariuszami. Nasza szkoła zgłosiła do tego konkursu uczennicę klasy 3e Paulinę Robak, która bardzo aktywnie działa w Szkolnym Klubie Wolontariusza, i która w zeszłym roku szkolnym otrzymała tytuł Wolontariusza Roku. Praca Pauliny w wolontariacie szkolnym, miejskim i wojewódzkim została bardzo wysoko oceniona. Wśród 28 osób zgłoszonych do konkursu Paulina stanęła zaraz za podium. Bardzo serdecznie gratulujemy i jesteśmy dumni, że mamy tak uczniów w naszej szkole.

      

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar