W tym tygodniu w Bielsku Białej odbył się Etap Okręgowy VI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Turystyce. Tematem przewodnim w tym roku była "Turystyka w przyrodzie", a naszą szkolę reprezentował Sebastian Danecki - uczeń klasy IV d. Sebastian został wyłoniony po Szkolnym Etapie Olimpiady, który odbył się u nas w październiku 2018 roku, uzyskawszy wówczas najwyższą ilość punktów. Etap okręgowy składał się z testu i zadania praktycznego. Wyniki dopiero za dwa miesiące. Trzymamy kciuki za Naszego ucznia!

Do olimpiady Sebastiana przygotowywali nauczyciele - Magdalena Nowak, Halina Rapota oraz Jacek Wielgus.