ZS1

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra po raz 27. W tym roku fundacja zbiera pieniądze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Na ulicach kwestuje 120 tysięcy wolontariuszy - nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Także nasza szkoła zagrała wspólnie z orkiestrą. W piątek, 11 stycznia 2019r. członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza przeszli po całej szkole i zbierali pieniądze do puszek. Zebraliśmy w ten sposób 412,10 złotych. Fundusze zostały przekazane na rzecz orkiestry do sztabu miejskiego. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji!!!

     

Dojazd do szkoły

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar