Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra po raz 27. W tym roku fundacja zbiera pieniądze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Na ulicach kwestuje 120 tysięcy wolontariuszy - nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Także nasza szkoła zagrała wspólnie z orkiestrą. W piątek, 11 stycznia 2019r. członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza przeszli po całej szkole i zbierali pieniądze do puszek. Zebraliśmy w ten sposób 412,10 złotych. Fundusze zostały przekazane na rzecz orkiestry do sztabu miejskiego. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji!!!