W dniu dzisiejszym młodzież naszej szkoły bawiła się z okacji Dnia Maturzysty. Uczniowie klas maturalnych wcielili się w przeróżne ciekawe, często zaskakujące postaci. Próbowali swoich sił w tańcu, doskonaląc układy taneczne takie jak polonez czy belgijka oraz wzięli udział w konkursach i quizach, które sprawdzały ich wiedze, talent i kreatywność.

Drodzy uczniowie, już wkrótce na naszym szkolnym funpage'u pojawi się sonda gdzie będziecie mogli zagłosować na najlepsze Waszym zdaniem przebranie  zaprezentowane przez naszych maturzystów.

ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA !!!