Wszyscy już zdążyliśmy poznać ucznia klasy 2b Kacpra Pawłowskiego, który osiąga niezwykłe sukcesy w tańcu towarzyskim. Wraz ze swoją partnerką – Magdaleną specjalizują się w stylu latynoamerykańskim i mogą poszczycić się wieloma osiągnięciami zarówno na szczeblu krajowym jak i międzynarodowym, m.in. tytułem Mistrzów Świata (2016 r.) oraz Międzynarodowych Wicemistrzów Polski (2018 r.)

k

Sukcesy tancerza zostały zauważone- otrzymał on Stypendium Ministra Właściwego Do Spraw Oświaty i Wychowania
za wybitne osiągnięcia. Stypendium wręczyła naszemu uczniowi osobiście 31 stycznia Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Bytomiu Pani Bożena Szarama.

k

Kacper i Magdalena uświetnili swoją obecnością tegoroczną Studniówkę i dali pokaz tańca na światowym poziomie.
To było niezapomniane przeżycie. Liczymy na kolejne występy i życzymy dalszych sukcesów.