5 luty, to data uznana na świecie jako DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU. Kultywując, zdrowe nawyki użytkowania Internetu, chcielibyśmy zaprezentować, kolejną część książki, którą napisali uczniowie Technikum Informatycznego. Jest ona kontynuacją serii "RÓWNIEŻ DLA SENIORA", która porusza zagadnienia bezpiecznego użytkowania Internetu nie tylko przez seniorów ale i pozostałych uczestników sieci.Tym razem to: INTERNET RÓWNIEŻ DLA SENIORA - pozycja w której opisane są techniki bezpiecznych zakupów internetowych, przelewów bankowych,wyszukiwania informacji, geolokalizacji, a także pracy w chmurze i nie tylko... każdy znajdzie coś dla siebie! Na razie, chłopaki sprawdzają wydruk próbny, eliminując ostateczne błędy. Jeszcze chwila, a książka będzie dostępna w ogólnopolskiej sieci sprzedaży i Bibliotekach, w tym i Bibliotece Narodowej w Warszawie.Brawo Wy: Zwierzchowski Karol i Hewig Jakub, uczniowie klasy IIe - wielkie podziękowania dla absolwenta Zespołu Szkół Nr1 Sobiech Łukasz, który pełnił funkcję redaktora, jako osoba doświadczona nie tylko w sieciach komputerowych ale również jako wykładowca na Uniwersytecie III wieku. Już tradycyjnie - okładkę zaprojektował Daniel Pliszka.