W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy wręczanie międzynarodowych certyfikatów IT ESSENTIALS, podsumowujących zajęcia odbywające się w pierwszym semestrze 2018/2019.

Trzeba przyznać, że ewenementem w historii ZS1 jest fakt, że tego roku aż kilkunastu elektryków z klasy pierwszej uzyskało międzynarodowy certyfikat SERWISANTA IT, i aż 90% z wyróżnieniem!!!

Można by powiedzieć, że tak rośnie nowa EL-IT-A, to czas by przetłumaczyć ten skrót:

EL - Elektryk
IT - Informatyk
A - Automatyk

a, to wszystko zawarte w jednym zawodzie: TECHNIK ELEKTRYK -KOMPUTEROWE SYSTEMY AUTOMATYKI.
P.S. Od jutra wręczamy certyfikaty następnym klasom...