W dniu 29 marca uczniowie klas turystycznych uczestniczyli w najważniejszym wydarzeniu turystycznym - XXV Międzynarodowych Targach Turystycznych w Katowicach.

Mieliśmy okazję zapoznać się z pracą profesjonalistów  - organizatorów turystyki krajowej i zagranicznej. Podglądaliśmy  sposoby prezentacji produktów turystycznych, uczestniczyliśmy w panelu dyskusyjnym: Praca w turystyce, a także aktywniewspółdziałaliśmy z animatorami. Wzbogaciliśmy  się w materiały promocyjne z różnych regionów, kosztowaliśmy regionalne smakołyki. Zainspirowani ofertami podróży uczniowie klasy III e zaproponowali konkurs na najciekawszy program szkolnej wycieczki. Szczegóły wkrótce...