ZS1

W dniu 29 marca uczniowie klas turystycznych uczestniczyli w najważniejszym wydarzeniu turystycznym - XXV Międzynarodowych Targach Turystycznych w Katowicach.

Mieliśmy okazję zapoznać się z pracą profesjonalistów  - organizatorów turystyki krajowej i zagranicznej. Podglądaliśmy  sposoby prezentacji produktów turystycznych, uczestniczyliśmy w panelu dyskusyjnym: Praca w turystyce, a także aktywniewspółdziałaliśmy z animatorami. Wzbogaciliśmy  się w materiały promocyjne z różnych regionów, kosztowaliśmy regionalne smakołyki. Zainspirowani ofertami podróży uczniowie klasy III e zaproponowali konkurs na najciekawszy program szkolnej wycieczki. Szczegóły wkrótce...

AS dla ZS-1

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar