ZS1

W dniu 28 marca 2019 nasza szkoła uczestniczyła w Targach Edukacyjnych w szkole podstawowej w Świerklańcu, gdzie przybyli uczniowie z pobliskich szkół z Nakła Śląskiego, Orzecha, Chechła i Świerklańca. Przedstawiciele Zespołu Szkół nr 1 w składzie Filip Piecyk 2b, Mateusz Flak 2b oraz Karol Trzeciak 2p, wraz z opiekunami Karoliną Madeja i Arkadiuszem Grela .Byliśmy jedną z kilkunastu szkół prezentującą swoją ofertę. Zespół Szkół Nr 1 cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów gimnazjum jak i szkoły podstawowej. Mamy nadzieję że równie licznie uczniowie w/w zaszczycą nas swą obecnością na dniach otwartych szkoły jak i zasilą nasze szeregi pierwszego września.

 

 

 

AS dla ZS-1

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar