Miło nam poinformować, że w dniach 28 i29 maja 2019r.,  w zabawie Escape room, organizowanej podczas Dni Otwartych Zespołu Szkół nr 1  wzięło udział 19 zespołów. Poza konkursem bawili się również uczniowie naszej szkoły oraz dwie "niezwykłe" ekipy nauczycieli.

Zwycięzcą zabawy w dniu pierwszym został zespół o nazwie RODO ze Szkoły Podstawowej w Świerklańcu i otrzymuje nagrodę w postaci 4 VOUCHERÓW do  CINEMA CITY Agora Bytom.

Zwycięzcą zabawy w dniu drugim został zespół o nazwie FUNNY DW z Miejskiego Gimnazjum nr 2 w Piekarach Śląskich
i otrzymuje nagrodę w postaci 4 VOUCHERÓW do  Escape Quest Cage Centrum Katowice.

Sponsorem nagród w zabawie była Dyrekcja Zespołu Szkół nr 1 oraz firma Escape Quest Cage Centrum Katowice. Nagrody zostaną dostarczone do szkół w ciągu 10 dni. Wszystkim zwycięzcom GRATULUJEMY, a uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę.

I jeszcze słowo dla najlepszej ekipy z jaką przyszło nam pracować: Oskar, Marcin, Kamil, Michał, Adrian, Filip,
Paweł, Karol i Robert
wielki szacun dla Was i dla Waszej pracy.

Zapraszamy za rok – Katarzyna Bubel, Robert Spendel, Rafał Wachla.