ZS1

Miło nam zakomunikować, że 31 maja 2019 roku zostały ogłoszone wyniki konkursu ”Piekarskie Dni Matematyki”. Dla szkół ponadgimnazjalnych to już XXI edycja konkursu, który jest organizowany pod patronatem Prezydenta Miasta Piekary Śląskie Pani Sławy Umińskiej-Duraj.  W kategorii szkół ponadgimnazjalnych kolejny raz nasi uczniowie nie mają sobie równych, są najlepszymi matematykami w mieście roku 2019:

1 miejsce – Jakub Skalski

2 miejsce – Mateusz Górecki

3 miejsce – Arkadiusz Gaweł oraz Bartłomiej Piątek

To ponowny sukces uczniów naszej szkoły. Jesteśmy niepokonani od trzech lat! Uczniowie potwierdzili matematyczne panowanie ZS1 w naszym mieście i to że „królowa nauk” sprawuje sprawiedliwe rządy.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom!

Dojazd do szkoły

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar