ZS1

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół nr 1 pragną gorąco podziękować młodzieży za pracę podczas Dni Otwartych. Dwa dni aktywnej współpracy wszystkich zaangażowanych osób sprawiły, że w naszej szkole odgrywany był barwny i niezapomniany spektakl. W ramach podziękowania za twórczą pracę, Dyrekcja przy wsparciu finansowym Rady Rodziców oraz Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, ufundowała zaproszenia do kina "Zacisze" w Piekarach Śląskich. Zaproszenia są do wykorzystania w miesiącach wakacyjnych. Szczegółowych informacji udziela - Katarzyna Bubel

 

K
 
 
 

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar