ZS1

Sportowo rzecz ujmując, ostatnie 11 dni zdminowała siatkówka plażowa, której rozgrywki na szczeblach miejskim i rejonowym odbyły się na boiskach MOSiR-u w naszym mieście (zdjęcie). Tradycyjnie już nie byliśmy zbyt gościnni i nasza para tj. Aleksander Wanot oraz Mateusz Cieluch wygrała na  poziomie miejskim i rejonowym, otwierając sobie tym samym drogę do finału wojewódzkiego (11.06.2019), w którym spotkało się 16 najlepszych par w województwie, walcząc o miano najlepszej na boiskach Parku Zielona w Dąbrowie Górniczej. "DELEKTUJĄC" się 32-stopniowym upałem, Olo i Mateusz rozegrali pierwsze spotkanie z parą z Tarnowskich Gór pokonując ich 2:0, następnie ulegli parze z Wodzisławia Śląskiego 0:2 i Katowic 0:2. Powyższe dwie porażki (rozgrywane w systemie brazylijskim) spowodowały zakończenie udziału, lokując naszą parę na 9 miejscu w turnieju. W tamtym roku lało niemiłosiernie, w tym z kolei grzało niemiłosiernie, a wszystko to scala Olo i Mateusz i za to im welkie podziękowania !!!  

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar