ZS1

W środę 30 października członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza, pod opieką p. B.Onak, p. M.Mzyk-Porady i p. E.Wąsowicz, kontynuując dobrą tradycję z ubiegłych lat, odwiedzili cmentarz kalwaryjski. Oferowali starszym osobom swoją pomoc przy sprzątaniu grobów przed dniem Wszystkich Świętych oraz zapalili znicze na pustych i zapominanych grobach. Podobnie jak w poprzednich latach nasza akcja została pozytywnie odebrana. Przy okazji ZS1 włączyło się w ogólnopolską akcję MEN „Szkoła pamięta”. Odwiedziliśmy groby zasłużonych postaci dla naszego regionu i miasta, min: Wawrzyńca Hajdy, Maksymiliana Jesionowskiego, ks. Lubosa, ks. Czempiela, ks. Studenta oraz prof. Daaba, dowiadując się historii ich działalności. Bardzo dziękujęmy wszystkim darczyńcom za znicze, a szczególnie klasie 1pc4, która najbardziej zaangażowała się w zbiórkę.

 

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar