ZS1

W dniu 30 października odbył się szkolny etap VII Olimpiady Wiedzy o Turystyce. Organizatorem olimpiady jest Instytut Geografii Miast i Turyzmu na Wydziale Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego. Hasło tegorocznej olimpiady to "Turystyka literacka i filmowa". Temat nawiązuje do dynamicznie rozwijającej się formy turystyki kulturowej promującej odwiedzanie miejsc związanych z życiem i działalnością twórców. Pierwszy etap polegał na rozwiązaniu testu obejmującego obszary kształcenia na kierunku technik obsługi turystycznej z uwzględnieniem podróży turystycznych śladami wielkich twórców literatury i filmu oraz ich dzieł.

Największą ilość punktów zdobyli Karolina Sośniok z klasy II a i Daniel Kołodziejczyk z klasy IV d. Gratulujemy i życzymy powodzenia na II etapie.

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar