ZS1

W dniu 06.11.2019 r. w Ośrodku Kultury Andaluzja uczniowie klas pierwszych obchodzili swoje święto -  zostali pasowani na uczniów naszej  szkoły. W czasie uroczystości mieli okazję obejrzeć film Piotra Lipińskiego „Co się stało z polskim Billem Gatesem?”, który przybliżył im postać Patrona Technikum nr 1 – Jacka Karpińskiego. Ponadto uczniowie klas pierwszych zmierzyli się w konkursie wiedzy o ZS1, którego wyniki udowodniły, ze dobrze już poznali swoją szkołę. Zwieńczeniem dnia były wspólne fotografie klasowe,  pamiątkowe kubki oraz szczere życzenia wielu sukcesów w nauce, złożone przez Panią Dyrektor Szkoły - Katarzynę Musiałek. 

p

 

 

a

 
 

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar