W poniedziałek 18 pażdziernika ruszyliśmy z kolejną edycją projektu "Nowoczesny start w życie zawodowe". To już czwarty rok w naszej szkole gościmy p. Marcina Felderhoffa, który jest twórcą tego projektu. W tym roku zaprosiliśmy do udziału w zajęciach klasy trzecie w ramach lekcji "Działalność gospodarcza". Podobnie jak w zeszłych latach będziemy gościć w naszej szkole wybitnych ludzi, naukowców, biznesmenów, którzy z powodzeniem prowadzą swoją firmę. We wczorajszym spotkaniu z naszymi uczniami uczestniczyła p. Katarzyna Grysko, tancerka Zespołu Pieśni i tańca "Śląsk", instruktor tańca, choreograf ale również przedsiębiorca. Opowiedziała nam jak z tancerki stałą się bizneswoman. Spotkanie było bardzo ciekawe. Czekamy na kolejne.