ZS1

Czas przedświąteczny to przede wszystkim czas radości i miłości, ale także czas niesienia pomocy tym, którzy jej na bieżąco potrzebują. ZS1 dołączyło do akcji charytatywnej organizowanej dla piekarzanina Rafała Boronia przez MOSIR i lokalne kluby piłkarskie. Na hali Olimpii w sobotę 21.12 odbył się turniej piłki nożnej. Wszystkie zebrane podczas niego środki finansowe, w tym także pochodzące ze sprzedaży ciast i smakołyków przygotowanych przez uczniów i nauczycieli ZS1, zostaną przeznaczone na rzecz leczenia pana Boronia. Panie Rafale - jesteśmy z Panem!

 

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar