Ferie zimowe to nie tylko czas na upragniony odpoczynek od szkolnych obowiązków, ale również okres, w którym wielu z Was podróżuje. Naprzeciw tym ekspedycyjnym potrzebom uczniów  wychodzi Kolej Śląska. Na terenie obejmującym siatkę połączeń Kolei Śląskich, w terminie 11 - 26 stycznia, będziecie mogli podrózówać pociągami zupełnie bezpłatnie. Jedynym warunkiem, jaki musicie spełnić, to posiadanie ważnej legitymacji szkolnej.

Życzymy udanych i przede wszystkim bezpiecznych ferii zimowych -  tym podróżującym, i tym pozostającym w domach.